Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Mahir hekim Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini sağlayabilirsiniz.

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde ab bardagi sohuk suyla sabaha kadar agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Mütehassıs hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Mütehassıs hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi noksan mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şkârlik,ağrı,çevre dokulara yansıkat balkılar(imik dertsı,kulak dertsı kabil) yapar.Elan şu denli geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda bugün saat iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Diş apselerinin oluşmaması bâtınin jurnal diş bakımınızı ve makul aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi boşlama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

Kompetan hekim Diş kırılmalarının en kebir nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olabilir.

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve official statement dolgu kadar bisey doldurdu ama giderek o dolgu darkaü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dava yoktu lakin simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim nanay yalnız bastiramiyorum gene sanki bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne kadar terapi uygulanir bana?

Uzman doktor Geçmiş olsun Şu anda sair bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu dermanları kullanmaktan farklı bir yolunuz see it here namevcut..

Diş köklerinde oluşan apseler kavşak bakımının bünyelmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise yine jurnal olarak uç hizmetının gestaltlmamasından dolayı diş aralarında artan taam artıklarının temizlenmeyip burada bakteri read the article ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına niçin olmasıdır.

Bilirkişi hekim Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir marifet edinin..

Spesiyalist doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrolör edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa yeni baştan bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi terapi icraatı da vardır. Bu cerrahi işlemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *