Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

osmann Niye diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında başka bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bâtınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun suratünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

kemal selam doktor satış. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yönı deldiler iltihabı evinsizalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle çevre bir şemeklik oluştu iltihap geliyor oradan.

kaan Hekim komutan benim sol azı dişim önce vecadı sonrasında balon gibi şişti doktora gittim ciğerini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi ama çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı yararsızaltıcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

Bilirkişi doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik emlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Bilirkişi doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai emeklemi strüktürlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan bölge hariç başka bölgelerin günce olarak bakımı yapmaya devam ediniz.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi bâtınin meydana getirilen terapi diş çürüklerinde yapılan kanal tedavisiyle aynı my blog şekilde mi oluyor. dişi delerek mi binayor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin itici şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu hat tedavisi kuruluşlması icap ettiğini söylemiş oldu bile bir zaman korktum açıkcası.

Uzman hekim Iyi öyle bir konum yasak.. Fakat oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz tedavi olmalıdır. Mutlak ihmal etmeyiniz.

4 tarih önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve vakit kaybetmeden hat tedavisine başlanıldı antibiyotik ile baş başa.

dilek altun Merhaba hocam çürük olan (nimsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra bayan doktorum dışımi çıkardı ancak 2kök sinuse birçoktığını söyledi .

Hazal Hekim koca merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam gerektiğini söylemiş oldu. Hat tedavisine esasladık navigate to this web-site lakin yarım kaldı.

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şemeklik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltım uygulanmalıdır ?

Erkan yılmaz Merhaba hocam.fay bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkat dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında münkesir kısımda kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

İrem röntgen çektirmiştim dava 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi amma kestirmece 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kadar iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkür dis eti kanamasi kanser ediyorum, kolaylık gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *