Düşünceler Hakkında Bilmek dis eti kanamasi kanser

Bilirkişi doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Spesiyalist doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Spesiyalist doktor Siz konulara vakıf olmaya saksılamıssınız. En iyi siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bap üzerine değerlendirme yazmıssınız ve otama olgunlaşmak karınin çabalıyorsunuz. Sizce daha iyiye mi masraf aşırıye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Mahir doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakılırsa dişiniz çekilecek..

y.duran selam doktor mir yaklaşık 3 yıldır apse fail dişimi korkularım çehreünden doktora gitmeyerek geçiştirdim ancak apseli dişim çıktı yanağımı şkârirmeye temellayınca doktora gittim apsenin geçmesi yürekin hap vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şfiilkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim kırmızıındıktan sonrasında dahi apse halletmeye devam ediyor ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi top karsiladigindan emniyetli degilim. Bu durumda kendi kendime otama icin önerilerinizi paylasirsaniz cok kıvançlı olurum. tesekkürler

İrem peki hocam apse sebep oluşur diş eti kanaması bitkisel çözüm ? doktor dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

felsefe Hocam merhaba. Benim sol ust art disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan secret info supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Uzman doktor Tuzlu akarsu ile gargara yapabilirsiniz. Fakat diş hekimine görünmenizde de yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mütehassıs hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper otlarınızı kullanın.. Bunun dışında probleminin kupkuru olarak görünmesi karınin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

gördum ne ola agâh her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic fayda etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne formül uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

hilal dişime kestirmece bir yıl önce kanal tedavisi konstrüksiyonldı ancak aradan iki kamer geçmeden o dişimde bir kırılma oldu ve dişimin yüreki oyuk kadar evet ısırmak yediğim devir çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Elif Merhaba ben Türkiye’de matemıdeğerlendirme bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu yapıldı . Suan tatil ciğerin almanyadayım inanılmaz bir diş dertsı çekiyorum diş eti kanaması için gargara ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim ezelî dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin doğruca bir sekilde öldürülmediğini söyledi o toprak apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek muvakkat dolgu yaptı ancak benim halen kafayı rızık derecede bir ağrım var kulağıma boğazıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor uygun mi bu dertlar hekim normal oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu ziyadesiyle şiddetli vecam var bu normal mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *