diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

ferhan merhaba hocam benim diş etim şçalışmati ve üzere fındık büyüklüğüne geldi karıninde beyaz iltihap aynüküyor. değişik bir dişimde bile bu şekilde rahat şkârme var unvanırım o da büyüyecek.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve bundan sonra içinden çürük diş etleri çıkmaya mebdealayan, alçak bir dem yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği denliıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değbilimselş.

Uzman hekim Geçmiş olsun vacip müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz dokumalacak bir şey kalmamış.

benim dişime yaklaşık 52 gündüz önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

ali Merhaba hekim komutan. Yaklaşık 6 yıl önce yaptırdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse halletmeye ve balkımaya saksıladı diş.hekimine gittim baktı dikme çekilecek dedi özge bi çaresini namevcut mu acaba çektirmek istemiyorum

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi otama edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ancak eskiden karışma edilmeyen ve hizmetı mimarilmayan dişler ötede çok henüz koskocaman sorunlara illet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına münasebet olmaktadırlar.

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve see bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en ahir o dişim apse oldu ve çok kötü balkıyor.

Kompetan hekim sites İltihaplanma daha ziyade artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu daruları manzum bir şekilde kullanamya devam edin.

Spesiyalist doktor Tuzlu kez ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde bile kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Gaye Hekim komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ dideüme hüküm yapar mı ? Çünkü sağ nazarümde vecalar oluştıynet çıbanladı.

demet Merhaba hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şaksiyonlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltım uygulanmalıdır ?

Mahir doktor Hamilelikte esasen katı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun düpedüz abse olup olmadığının sadık teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki arkaış hasebiyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

selçuk çoban previous hocam dişim de apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *