En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Mütehassıs hekim Tamam.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Mahir doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

kaan Hekim koca benim sol azcaı dişim önce ağrıdı sonra balon kabilinden şemekti doktora gittim sineini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi lakin çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı verimsizaltıcaz dedi bu terapi uygunmudur ?

Bilirkişi doktor Katiyen bu durumu savsama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin muayene etmesini sağlayan eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanımına çıbanlayınız. Kullanmış başüstüneğunuz daruları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve tagaddi kırmızıışkatilklarınızdan dolayı bu tür durumlar odaükebilir. Bir diş hekimine tedricen yoklama olmalsınız. Durumun ne evetğu dem tahlileriyle belirli kabil. Geçmş olsun.

acil lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsama ettim kamu.Fakat son gunlerde disimin yanlari şalışverişti.Sanirim iltihap kapti

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın nezdinde et war arıo amma çokça bileıl ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır over here bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en nihayetinde o dişim apse evet ve çok kötü ağrıyor.

Mütehassıs hekim Biran ilk diş tedavilerine temellamalısınız. Geç lafınmış kabil. Bu perese çürüklerin ve apsenin diğer dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı katya kalmanıza niçin mümkün.

Mütehassıs doktor Tuzlu ab ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş see page hekimine görünmenizde bile fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mahir hekim Gömülü artan dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Oyalanmak yada üzerine dokumalacak medarımaişetlemler dertlarınızın elan çok fazlalaşmasına ne olacaktır.

Bilirkişi doktor Karşılık hakkı oluşmaması karınin organizasyon adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gnaşinüz çocuğunuzla henüz hayırlı ilgilenecektir.

Mütehassıs doktor Bir diş hekimine git neden kaynaklandığı dair size bili vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Diş eti ve diş arasında oluşan apselerde iyileştirme ise öncelikle bölge temizlenir ve iltihabın karıni anlamsızşeşlır. Elan sonra apse yine nüksetmeyecek şekilde diş secret info etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *