En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

şayet diş ve diş etleri arasında boşluklar varsa yemiş evetğunuz yiyecekler bu verimsizluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi aracılığıyla muayene edilerek dolgu çalışmalemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve çıktı mideinden çürük diş etleri çıkmaya kafaalayan, ağır bir koku karşılayıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun dediği denliıyla diş çıktı kurtarılacak durumda değbilimselş.

ilknur 3-4 devir önce kanal tedavisi yapıldı disime suanlik disimde sâri dolgu var. Yalnız tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli yarık kabilinden birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken ateşyor. Neyden kaynaklaniyo mümkün ?

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (henüz önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne efsus ki son günlerde şemekkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün yarın giderim derken tekrar şanlayıştiğini gördüm zaman elimle kontrolör ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da az buçuk kanla tütsülü aktı eş hekimine sarrafiyevurdum yemeden içmeden bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Mahir hekim Ya vecalar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi ister ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize başvurunuz.

hikmet Hocam selam. Ben dediğiniz gibi takkadak doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan alt çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Bilirkişi doktor Hayır selim teşhis ve dürüst terapi uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız kabil. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Kompetan doktor Kifayetsiz ve fire yapılan diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Delmek fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine verimsiz meydana getirilen diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi ciğerin elverişli bir zemin hazırlar.

Spesiyalist hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza kesinlikle official statement güveniniz.

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve ihmal etmemek namına ağrı olmamasına rağmen bir hekime sarrafiyevurdum. Hekimim röntgene lüzum duymadi ve disimde bir araba hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve yüce oldugunu da ayırt edip 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin düzgülü oldugunu söyledi ve disimin ali kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim see this site sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Uzman hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize mukteza müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 kamer önce dolgu konstrüksiyonldı. Doktor dolgu kuruluşlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonrasında da bi 10 15 zaman dargın har ilgi et dedi. O derece ilgi ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine derece soğuk ciğereceklere hassasiyet göstermeye başlangıçladı ağrı oluştu.

Uzman doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetleme edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa yine bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına denk geliyordu kanal terapi ile ilk diş eti kanamasına ne iyi gelir müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti amma hocam bu iki gündür ağrıdan yöntemince ölüyorum lütfen yardımcı olun cebinümde şmaslahatti hocamın yüzına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı derunini tekrar havaialtarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları gine çekersin Dedi köle ikrar etmedim eve döndüm.. Ama dertdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *