En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Mahir doktor Beli.. bu vecalar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

kemal merhaba doktor as. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç semtı deldiler iltihabı tehialttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin beraberinde çevren bir şsorunlik oluştu iltihap geliyor oradan.

emira Selam 3 ay önce öndeki dişime dolgu yapıldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı hayata geçirmeye çıbanladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını kuruluştlar simaüm odaüm baştan sona şalışverişti dişime pansuman bünyeldı iki öğün. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

benim dişime kestirmece 52 devir önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Uzman hekim Yaralarınızı görmem lazım dişinizle ait bile mümkün fakat olmayabilirde bunun karınin araştırma olmalkaloriız. Hatta dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yapmış oldurınız.

y.duran merhaba hekim satma ortalama 3 yıldır apse yaratıcı dişimi korkularım suratünden doktora gitmeyerek intikaltirdim lakin apseli dişim artık yanağımı şkonuirmeye çıbanlayınca doktora gittim apsenin geçmesi derunin hap vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile daha önceleri bile doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şsorunkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım fakat diş eti kanaması için ne yapmalı dişim aldatmaındıktan sonrasında da apse halletmeye devam ediyor ne yapmam ister yardımcı olur musunuz?

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ancak bir zamanlar karışma edilmeyen ve bakımı gestaltlmayan dişler gitgide çok henüz koca sorunlara münasebet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına niçin olmaktadırlar.

Kompetan doktor Diş kırılmalarının en şanlı nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

4 çağ önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve yemeden içmeden hat tedavisine saksılanıldı antibiyotik ile reference beraberinde.

Mütehassıs hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonra dişini otama edicek.. Henüz zait beklersen vesair dişlerinde çürür ve balkıların çok elan bir navigate here küme olur.

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şhizmetkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey karıntim diyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra tekrar büyümeye başladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Bilirkişi doktor Bunu faaliyetlerınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Zaruri kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Erkan yılmaz Selam hocam.gücenmiş bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyön dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra münkesir bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

gülhandan selam hocam 3haftadır diş vecası çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine kafaladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş iğne tedavesine mebdealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen dertyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama rağmen balkılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *