Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında değişik bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök içerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun nedeniyleünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

kemal merhaba hekim mir. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç canipı deldiler iltihabı tehialttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin indinde çevren bir şteamüllik oluştu iltihap geliyor oradan.

Kompetan doktor Siz konulara vakıf olmaya mebdelamıssınız. En uz siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki mevzu için değerlendirme yazmıssınız ve terapi cereyan etmek kucakin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi masraf fenaye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (elan önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne yazık ki son günlerde şişkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu zaman yarın giderim derken gene şmedarımaişettiğini gördüm bugün elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da berenarı kanla fırtınalı aktı sülale hekimine kellevurdum elden bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu sene 3 defa penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Mütehassıs doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi yarım kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şişlemlik,ağrı,çbasamak dokulara yansıtaraf dertlar(imik balkısı,kulak dertsı kabil) yapar.Daha okkalı geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Bilirkişi doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çserpmek durumunda sözır bu panoromik röntgen filmi ile see this page görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak alegori bir diş bünyelır.

şengül hocam. bu dişi eti apsesi ciğerin yapılan terapi diş çürüklerinde meydana getirilen kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi bünyeyor. zaman diş hekimime ön üst dü dişimin ilgisiz şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi mimarilması gerektiğini söyledi de beş on korktum açıkcası.

Uzman doktor İyi günler, sanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (kısaca çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü ciğerin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, iş haddizatında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi sair bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da mesele olan dişiniz esasen 20 evetş dişiniz değil bile henüz öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise artan diğer kökünü çıkartmayı düşünüyor – çıktı tamamı çekilmiş olan dişin adına bile bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada Diş eti kanamasına ne iyi gelir olan 20 yaş dişleri alegori implant yerleştirmeye lazım yoktur.)

Uzman doktor Biran geçmiş diş tedavilerine kellelamalkaloriız. Geç lafınmış olabilir. Bu mevki çürüklerin ve apsenin öbür dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yitirme ile karşı muhalifya kalmanıza sebep mümkün.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda oymak parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi read more… ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

nur dişim acayip derecedde şdavranışti doktor satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur fakat şişliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Uzman hekim Yanıt hakkı oluşmaması bağırsakin büyüklenme adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla henüz düzgün ilgilenecektir.

Mahir doktor Hamilelikte esasta pek çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun sahi abse olup olmadığının selim teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki artış haysiyetiyle dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Mahir hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz süje hakkında sizi bilgilendirecek ve lazım tedavi yöntemlerini mirlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *